Prima   »  CONTACTAŢI-NE!   »  Contactele Direcţiei generale politici de descentralizare și administrare locală

Direcţia generală politici de descentralizare și administrare locală

   
imprimare

Componenţa nominală a Direcţiei şi datele de contact

Nr.

Numele, prenumele

Funcţia

Telefon/Fax

E-mail

Direcţia generală politici de descentralizare și administrare locală

1.

CUJBA Victoria

Şefă direcţie generală

250-583

victora.cujba@gov.md 


Anticamera - Varzari Ludmila

Consultant superior

250-581

ludmila.varzari@gov.md 

Direcția politici de descentralizare

1.

Șaptefrați Vera

Șefă direcție

250-364

vera.saptefrati@gov.md 

2.

Vornicu Alexandr

Consultant principal

250-582

alexandr.vornicu@gov.md

3.

Burlacu Ruxanda

Consultant principal

250-481

ruxanda.burlacu@gov.md 

4. Onofrei Andrei Consultant principal 250-276 andrei.onofrei@gov.md

5.

Cristei Dorin

Consultant superior

250-203

dorin.cristei@gov.md

Direcţia relații cu autoritățile administrației publice locale

1.

Gîncu Alexandru

Şef direcţie

250-144

alexandru.gincu@gov.md

2. Prisăcaru Ion Consultant principal 250-483 ion.prisacaru@gov.md

3.

Bălan Tatiana

Consultant principal

250-488

tatiana.balan@gov.md 

4.

Boian Mircea

Consultant superior

250-441

mircea.boian@gov.md

Direcţia control administrativ

1.

SÎRBU Vladislav

Şef direcţie

250-575

vladislav.sirbu@gov.md 

2.

Petcu Natalia

Consultant principal

250-577

natalia.petcu@gov.md 

3.

Lari Lilia

Consultant principal

250-573

lilia.lari@gov.md 

4.

Godonoga Ion

Consultant principal

250-264

ion.godonoga@gov.md 

 
 
               
Tel. +373 22 25 05 83
Fax  +373 22 25 05 81
Creat de
  Adresa:
Piaţa Marii Adunări Naţionale 1, Casa Guvernului, MD-2033 Chişinău, Republica Moldova
© 2018 Cancelaria de Stat a Republicii Moldova
Toate drepturile rezervate
  Total vizitatori: 524126 |  ieri: 210 |  azi: 199 |  Online: 4
 
Abonare noutăţi